O nás

Prodávané značky

 

Prodávané značky

Móda pochází z latinského modus, tedy míra, vzhled, způsob, pravidlo či předpis, kterým se společnost v řádu měsíců či let řídí. Proto, aby toto tvrzení bylo pravdivé, musí ale existovat tací, kteří poruší konvenční způsoby a budou udávat směr a tón, jímž se bude ona zmiňovaná móda řídit. Přesně mezi tyto „průkopníky“ patří značky, které u nás hrají prim.

Armani Jeans

Dnes světoznámá značka Giorgino Armani byla založena stejnojmenným módním návrhářem, jehož největší přínos je přisuzován především pánské módě. Dnes naleznete luxusní obchody Armani ve 36 zemích světa.

Guess by Marciano

Oděvní značka Guess se prosazuje především díky odvážným sexy modelům, které přitahují zejména mladé a perspektivní osobnosti.

​Michael Kors

Michael Kors je v​e světě ​módy velký pojem! Americká značka Michael Kors se zaměřuje na oblečení ​ a ​doplňky​, ​ve ​kterých​ ​ se člověk cítí dobře, ale díky své praktičnosti neztrácí nic na kráse a výraznosti. ​

Replay

Replay drží trend oblečení pro volný čas. Původ této vysoce módní značky pochází z Itálie. V současnosti prodává nejen džíny, ale i trička, boty, sukně, módní doplňky a mnoho dalších.

Diesel

Italská značka Diesel vznikla v roce 1978 a specializuje se především na módu pro mladé muže a ženy po celém světě. Tato móda je určena pro všechny, kteří mají rádi nejen volný, sportovní styl, ale i jemnou eleganci.